Op zaterdag 20 december 2025 organiseren we weer een Olieballentoernooi volgens het vertrouwde concept: lekker ballen, lekker eten en dan lekker feesten.
Dit jaar met hoofdsponsor: JUMBO Nico de Witt
en 4 veldsponsoren:
- Electro Serevice ROB,
- Restaurant De Thornsche Molen,
- Sascha Janssen (Interim) Administratie
- Timmerbedrijf Bram Vermeulen.
Slagerij Kees van der Velden verzorgt het buffet, dit keer hebben we gekozen voor een Kerstdiner.
Dagprogramma
- 9.30 – 10.30 uur: Training en wedstrijdjes VolleyStars. Toeschouwers zijn welkom!
- 12.00 – 18.00 uur: Olieballentoernooi, een mixtoernooi (minimaal 2 dames/team) en er kan worden ingeschreven door jeugd en senioren (vanaf 12 jaar – 85 jaar) – recreatieve en competitieteams. Ook kunt u zich als individuele speler/ster aanmelden. De toernooiorganisatie stelt op basis van de individuele aanmeldingen mix-teams samen. Jeugdteams worden door de organisatie ingedeeld in een passende poule.
- Rond 15.00 uur: Gratis Erwtensoep
- Rond 18.00: Prijsuitreiking
- 18.30 – 19.30: Zaterdagavond openen wij de avond met een Kerstdiner verzorgd door Slagerij Kees van der Velden.
- vanaf 20.00 uur: feestavond met de huldiging van onze jubilarissen en swingen we vervolgens het jaar uit met DJ SantaClaus!
Meld je nu voor het Olieballentoernooi, want vol=vol.
Deelname aan het toernooi is gratis maar vanwege het grote succes van voorgaande edities vragen wij elk team weer een bakproduct (voor ca 8 personen) in te leveren met als thema: “Foute Kerst” (cake, appeltaart, cup cakes, hartige hapjes, enz.) in te leveren bij de aanmelding van het team zaterdagmiddag.

