Home » Scheidsrechters » Aanwijsprogramma

Fluitschema

Eerste aanwijzing senioren van het seizoen 2020-2021

DatumTijdPouleCodeTeam thuisTeam uitScheids
17-09-202020:00H3FH3F-FGSwitch’87 HS 2Heyendaal HS 5Mario Frieling
17-09-202020:00H3FH3F-LASwitch’87 HS 3Trivos HS 5John Peeters
19-09-202013:30H3FH3F-FLSwitch’87 HS 2Switch’87 HS 3Jolinka Boer
19-09-202016:30D2MD2M-LASwitch’87 DS 2Trivos DS 3John Peeters
19-09-202016:30D3QD3Q-FGSwitch’87 DS 3Xanthos DS 2Paul de Waal
19-09-202016:30H2HH2H-FGSwitch’87 HS 1Trivos HS 4Eric Usmany
29-10-202019:30D2MD2M-LDSwitch’87 DS 2Pegasus DS 5Paul de Waal
29-10-202019:30D3QD3Q-FBSwitch’87 DS 3Heyendaal DS 11Arjan Kregting
29-10-202019:30H3FH3F-LDSwitch’87 HS 3Pegasus HS 9Rob de Bruijn
29-10-202021:30H2HH2H-FBSwitch’87 HS 1Weekenders HS 2Emmie van Swelm
29-10-202021:30H3FH3F-FBSwitch’87 HS 2Sportclub Wijchen HS 1Lisanne Klaassen
12-11-202019:30D2MD2M-LCSwitch’87 DS 2Ikaros DS 1John Peeters
12-11-202019:30D3QD3Q-FH-2Switch’87 DS 3Ikaros DS 3Mario Frieling
12-11-202019:30H3FH3F-LCSwitch’87 HS 3Setash HS 3Arjan Kregting
12-11-202021:30H2HH2H-FKSwitch’87 HS 1Boemerang Komeet HS 1Arrianne Kersten
12-11-202021:30H3FH3F-FKSwitch’87 HS 2Boemerang Komeet HS 2Jolinka Boer
26-11-202019:30D2MD2M-LBSwitch’87 DS 2Weekenders DS 1Rob de Bruijn
26-11-202019:30D3QD3Q-FDSwitch’87 DS 3Pegasus DS 11Henk Jansen
26-11-202021:30H2HH2H-FISwitch’87 HS 1Pegasus HS 6Mieke van Swelm
26-11-202021:30H3FH3F-LBSwitch’87 HS 3Sportclub Wijchen HS 1Hanneke van Swelm

Eerste aanwijzing jeugd van het seizoen 2020-2021

DatumTijdPouleCodeTeam thuisTeam uitScheids
12-09-202014:00MB2O1MB2O1-DESwitch’87 MB 1VoCASA MB 2Heren 2
12-09-202014:00MC1E1MC1E1-CBSwitch’87 MC 1TiVoC MC 1Heren 2
19-09-202011:00MA1H1MA1H1-CDSwitch’87 MA 1SIOK MA 1Dames 3
19-09-202011:00MB2O1MB2O1-DASwitch’87 MB 1Ikaros MB 1Dames 3
19-09-202013:30MC1E1MC1E1-CDSwitch’87 MC 1Trivos MC 1Dames 3
19-09-202016:30JB2D1JB2D1-ABSwitch’87 JB 1Tweestroom JB 1Dames 2
19-09-202013:30MC2Q1MC2Q1-ABSwitch’87 MC 2Kidang MC 1Dames 2
03-10-202014:00MA1H1MA1H1-CFSwitch’87 MA 1Gemini MA 1Heren 1
03-10-202014:00MB2O1MB2O1-DCSwitch’87 MB 1Pegasus MB 2Heren 1
03-10-202014:00MC2Q1MC2Q1-AESwitch’87 MC 2Kidang MC 2Heren 1
03-10-202016:30JB2D1JB2D1-ADSwitch’87 JB 1Atalante JB 1Heren 1
24-10-202015:00MC1E1MC1E1-CESwitch’87 MC 1Rebelle MC 2Heren 3
24-10-202015:00MC2Q1MC2Q1-AGSwitch’87 MC 2SIOK MC 1Heren 3
07-11-202014:30JB2D1JB2D1-AESwitch’87 JB 1Boem Komeet JB 1Heren 2
07-11-202014:30MA1H1MA1H1-CESwitch’87 MA 1Setash MA 1Heren 2
07-11-202014:30MC2Q1MC2Q1-ADSwitch’87 MC 2VoCASA MC 1Heren 2
14-11-202014:30MA1H1MA1H1-CASwitch’87 MA 1Pegasus MA 1Dames 3
14-11-202014:30MB2O1MB2O1-DFSwitch’87 MB 1Ikaros MB 2Dames 3
14-11-202014:30MC1E1MC1E1-CFSwitch’87 MC 1SV Dynamo MC 2Dames 3
14-11-202017:00JB2D1JB2D1-ACSwitch’87 JB 1Isala ’77 JB 1Dames 3
14-11-202017:00MC2Q1MC2Q1-ACSwitch’87 MC 2Trivos MC 2Dames 3
28-11-202014:30JB2D1JB2D1-AFSwitch’87 JB 1Tweestroom JB 2Heren 1
28-11-202014:30MC1E1MC1E1-CASwitch’87 MC 1AETOS MC 1Heren 1